Zlatý úspěch našich atletů a stříbro pro děvčata

Ve středu 13. května se naši žáci zúčastnili okresního kola atletického čtyřboje v Kostelec nad Orlicí a domů se vraceli s fantastickými výsledky i zaslouženou radostí.

Chlapci předvedli skvělé výkony ve všech disciplínách, bojovali s obrovským nasazením a zaslouženě celé okresní kolo ovládli. Skvělou týmovou spoluprací, bojovností i sportovním přístupem si vybojovali 1. místo a postup do krajského kola.

Ani děvčata nezůstala pozadu. Ve velmi silné konkurenci podala výborné výkony, nechyběla jim odhodlanost, ani chuť bojovat o každý bod. Za své úsilí získala stříbrné medaile, které jim zároveň zajistily postup do krajského kola.

Všem našim reprezentantům patří velká pochvala a poděkování za vzornou reprezentaci školy, sportovní nasazení i skvělou atmosféru, kterou během závodů vytvořili. Do krajského kola jim budeme držet palce!