Zápis do 1. tříd

    Datum 2. 4. 2024 byl významný pro řadu šestiletých dětí. Na pavilonu naší školy se konal zápis do 1. tříd. Po celé odpoledne přiváděli rodiče předškoláky, kteří se od září stanou prvňáčky. Paní učitelky uvítaly budoucí žáky ve vyzdobených třídách, aby si společně popovídali. Oslavovala se i malá vítězství, například když se podařilo zavázat tkaničku na botě na mašličku 😊. Mnoho dětí ještě musí cvičit pilně výslovnost, ale to rodiče moc dobře vědí.

    Velký úspěch měl i připravený foto  koutek na chodbě, a tak budou mít všichni vzpomínkovou fotografii z tohoto významného dne. Fotili se nejen zapisovaní žáci, ale mnohdy se tam vešla i celá rodina.

     V případě zájmu o náhradní termín zápisu kontaktujte pana zástupce Roberta Ježka na telefonním čísle 778 409 206. Rodičům děkujeme za důvěru a na budoucí žáky se těší paní učitelky Marie Dernerová a Věra Slezáková 😊!

Mgr. Radka Polívková, ředitelka školy

Další fotografie si můžete prohlédnout zde.