Vánoční turnaj v košíkové 2023

Ani letos jsme nemohli vynechat tradiční sportovní akci před Vánocemi. Družstvo učitelů se postavilo proti výběru žáků 9. ročníku a od začátku bylo jasné, že deváťáci chtějí zvítězit. Zahájili naprosto skvělými trefami do koše. Učitelům se příliš nevedla koncovka. Ve druhé třetině se podařilo učitelům náskok výrazně snížit a chvíli se dokonce dostali do vedení, ale nakonec se štěstí přiklonilo na stranu mladé generace a žáci zvítězili zcela zaslouženě. GRATULUJEME!

V mezičasech všechny přítomné potěšili třídy 9. A, 9. B i 9. C svými skvělými tanečně akrobatickými výstupy. Následovaly soutěže mezi třídami v házení na koš a musíme pochválit především 6. ročník, jak k tomu přistoupil disciplinovaně a zodpovědně.

Na závěr se celý 2. stupeň spojil a zazpíval si i zahrál pohádkovou píseň Hádej, tematicky laděný Prosinec a dojemnou píseň Johna Lennona v české verzi Vánoce přijdou. Děkujeme všem organizátorům za přípravu!

Po

Fotogalerie