Trestně právní odpovědnost

Dnešní doba přináší plno možností komunikace, zábavy, setkáváme se s nejrůznějšími výzvami. Je třeba se vždy nejprve zamyslet, zda se skutečně jedná o legraci nebo ve svém důsledku se zapleteme do nějakého problému.

Rodiče se snaží své děti vychovat, jak nejlépe dovedou. Ve škole jsou žáci neustále seznamováni a varováni před nejrůznějšími nástrahami tohoto světa formou přednášek a besed, zajímavých projektů i klasickým poučením například o bezpečnosti a chování.

V pondělí 13. 11. 2023 absolvovali všichni žáci a učitelé druhého stupně přednášky krajské metodičky prevence kriminality Policie ČR o trestně právní odpovědnosti žáků. Žáci se zapojovali do diskuze, odpovídali na kladené otázky. Beseda bude mít přesah i do vyučovacích hodin.

Všichni chceme žít, učit se a pracovat v bezpečném prostředí. Pokud se něco nepovede, potřebujeme vědět, že máme někoho, za kým můžeme zajít, aby nám poradil či pomohl.

Po

Fotogalerie