Okresní kolo dívek ve florbalu

Po úspěšném okrskovém kole ve Voděradech, kde si děvčata vybojovala postup, bylo v pondělí 13. 11. pořádáno okresní kolo. Týmy byly rozděleny do dvou skupin a děvčatům byly za soupeřky vybrány Voděrady a Opočno.

Od prvního zápasu se nám nedařily vstupy do utkání, což vedlo k brzkému manku 0:2. Následně se naše hra zlepšila a snížili jsme na 1:2. V druhé půlce jsme byli jasně lepším týmem, ale bohužel jsme nedokázali proměnit naše šance a skóre se již nezměnilo.

Podobný scénář jako v prvním zápase mělo i druhé střetnutí. Než se v druhém zápase děvčata vzpamatovala, tak Voděrady třikrát skórovaly. Následně jsme opět zlepšili naši hru a snížili na 2:3. Bohužel jsme se ve snaze vyrovnat vrhli do útoku, čehož soupeř využil a přidal další dva góly.

Výsledky ve skupině nás odsoudili k zápasu o umístění se ZŠ Javornická. Tento zápas jsme vcelku jasně vyhráli a obsadili tak v turnaji pěkné 5. místo.

Děvčatům děkujeme a přejeme mnoho štěstí do další reprezentace školy.

P. Cindr

Fotogalerie