Německo – den třetí

Poslední den našeho zájezdu do Německa byl věnován přírodním krásám Saského Švýcarska. Měli jsme obavy, že promokneme, protože celou cestu autobusem hustě pršelo, ale během naší návštěvy se naštěstí počasí umoudřilo.

Obdivovali jsme pískovcové skály z několika vyhlídek a prošli jsme se i po známém mostě Bastei. Na zpáteční cestě jsme už zase museli hledat pláštěnky, ale i tak jsme si to užili. 😊

SCh