Lyžařský výcvik 2024

Letošní teplá zima vyděsila mnoho organizátorů lyžařských kurzů, všichni sledovali předpovědi počasí a webové kamery. V neděli 25. 2. odjížděli naši sedmáci do Olešnice v Orlických horách. U chaty Jurášky byla, vzhledem k letošním poměrům, skvěle připravená sjezdovka. Kolem dokola už bylo cítit jaro.

Nakonec se vše podařilo. Lyžovali jsme, co to šlo. Mimo sjezdovku jsme uskutečnili plno zajímavých aktivit – přednášky, divadelní představení, karneval, soutěže i diskotéku. Chata Juráška nabízí krásné prostředí, které jsme využili a děkujeme všem zúčastněným za perfektní společný týden na horách. Letošní kurz byl mimořádný. Nezaznamenali jsme žádnou nepohodu, neshodu, učitelé – lektoři nemuseli ani jednou zdvihnout hlas, někoho napomínat. Kéž bychom si všichni přenesli tuto pohodu i do školního prostředí. Díky všem za skvělý kurz!