Loučení s Vánoci ve velkém stylu

Na pondělí 8. ledna přijaly první a druhé třídy ZŠ Masarykova pozvání kamarádů ze ZŠ Kolowratská na jejich vystoupení. Ač bychom jiné roky Vánocům mávali jen neradi, letošní rozloučení bylo velkolepé. Pásmo vánočních koled, hudební pohádka O Červené karkulce, pohádka Boudo, budko, taneční choreografie na Rolničky či na filmovou hudbu z Ledového království, všechno se nám nesmírně líbilo a také zaslouženě sklidilo velký potlesk. Ocenili jsme nejen to, že všechny třídy nacvičily tak krásné představení, ale smekáme i před tím, že učinkující přes vánoční prázdniny nic nezapomněli a mohli nám tak přinést dobrou náladu na loučení s těmi letošními svátky. Moc jsme si dopoledne užili, děkujeme za pozvání a i my vám přejeme do roku 2024 zdraví, pohodu a spoustu dalších skvělých nápadů.

KS

Fotogalerie