DRUŽINA MÁ TALENT 2024

Plni očekávání se ve čtvrtek 14. 3. 2024 všechna oddělení sešla v tělocvičně, aby se stala součástí soutěže Družina má talent, ať už jako soutěžící, nebo diváci. Soutěžních vystoupení bylo celkem 13. Děti se představily v různých disciplínách jako je zpěv, tanec, hra na violoncello a trubku. Soutěži předcházelo pilné trénování doma i v rámci školní družiny. Atmosféra byla plná radosti i nadšení. Všichni vystupující byli oceněni plackou s logem soutěže a drobnou sladkostí. Nejlepší z nejlepších dostali diplom a vybrali si cenu za svá vystoupení.

Zde jsou výsledky:

1. místo: Mariana Knajflová (tanec – improvizace)

          Karina Kolosivska (zpěv)

          Miriam Látalová, Nikola Jedličková (tanec)

2. místo: Salome Krystlíková (zpěv)

          Tereza Látalová, Sára Brádle (hra na violoncello)

          Veronika Bémová (zpěv)

3. místo: Šárka Motyčková (zpěv)

Těšíme se na další ročník.

GM