Bylo to úžasné ……

Předvánoční čas jsme letos věnovali přípravě speciálního vánočního koncertu se zpěvákem Josefem Vágnerem. Do sboru Zpěváček, který vzniknul výhradně pro tuto příležitost, docházelo na zkoušky 97 žáků, z toho 17 muzikantů se učilo navíc hrát party na hudební nástroje. Vše zkomplikoval úraz paní učitelky – sbormistryně Dagmar Zemánkové, ale o to víc všichni napnuli síly, na pavilonu nacvičovala paní učitelka Miroslava Látalová a se staršími žáky jsme komunikovali přes Teamsy a scházeli se, jak to šlo.

Byl to obrovský kus práce, velké nadšení a chuť i nervozita před samotným koncertem. Nakonec se snad vše podařilo. Děkujeme panu Vágnerovi za spolupráci a vytvoření jedinečné atmosféry na samotném koncertě. Žákům díky za tu obrovskou snahu, kolegům učitelům za uvolňování žáků z některých předmětů a omlouvání z výuky, zpívajícím kolegům tleskáme a jsme moc rádi, že do toho s námi šli jako jeden tým.

Ohlasy jsou nádherné, děkujeme za všechna ta hezká sdělení a velice si jich vážíme. Když se chce, tak dokážeme velké věci 😊. A já sama za sebe můžu napsat, že jsem na vás na všechny moc pyšná a dojatá zároveň. Děkuji

Radka Polívková

Jeden ohlas za všechny:

„Píšu až dnes, protože jsem večer musela ten zážitek vstřebat. Obrovské díky za nápad, za zpracování i vše ostatní. Vím, co obnáší organizace takovéto akce, i když všichni pomáhají a jsou zapojeni.

Výsledek neměl chybu a předvést schopnosti žáků a učitelů na této škole se povedlo se vším všudy. Užila jsem si atmosféru. Sledovala jsem reakce diváků, rodičů a prarodičů účinkujících dětí. I teď ráno mne z toho mrazí. To těleso na pódiu, ta radost i nervozita zpívajících dětí, zapojení pedagogického sboru …. Světélka mobilů diváků, drobné šumění v celém hledišti při jednotlivých písních a potlesk ve stoje na závěr….. Kamery, profesionální fotograf, spousta mobilů…. A k tomu vánoční stánek u vchodu (projekt finanční gramotnost v praxi). Myslím si, že se o vánočním koncertu v RK bude ještě dlouho mluvit. Gratuluji!“

Fotogalerie – fotograf: Vladimír Damašek