Atletický čtyřboj okresní finále II. kategorie chlapci a dívky 20.května 2026

Žáci 4. a 5. ročníků naší školy Barbora Arnoštová (4.A), Josef Šrom (4.B), Vít Ulrich (5.A) a Natálie Šimková (5.B) se ve středu 20.května 2026 zúčastnili atletického čtyřboje, který se konal na Městském stadionu v Rychnově nad Kněžnou.

Soutěže se celkem zúčastnilo 11 škol a organizátoři si pro žáky připravili celkem 4 disciplíny – sprint 50m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem a smíšenou štafetu 4 x 60m. Naše družstvo ze ZŠ Masarykova získalo celkem 4712 bodů a obsadilo 8. místo. I přes veškerou snahu a sportovní dovednosti naši žáci neobsadili vítězné pozice, ale užili si celý den plný zábavy a sportu.

Děkuji všem za účast na atletickém čtyřboji, organizátorům za skvěle připravené sportovní dopoledne a vítězům gratuluji k úspěšnému postupu do krajského kola v Hradci Králové.

Ing. Bc. Michaela Mitlehnerová