V pátek 22.5. se v Rychnově nad Kněžnou konalo okresní kolo atletického čtyřboje mladšího žactva, jehož organizátorem byla naše škola. Závody proběhly ve velmi příjemné sportovní atmosféře a naši žáci předvedli výborné výkony.
Mladší žákyně vstoupily do soutěže skvěle. Hned od úvodních disciplín se ujaly vedení, které si udržely až do samotného konce závodu a zaslouženě si vybojovaly postup do krajského kola.
Velmi dobře si vedli také mladší žáci, kteří předvedli řadu kvalitních výkonů a v silné konkurenci vybojovali 2. místo. I oni si zajistili účast v krajském kole a budou usilovat o co nejlepší umístění.
Krajské kolo se opět uskuteční v Rychnově nad Kněžnou, kde budou naši reprezentanti bojovat o další úspěchy.
Všem závodníkům gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.
JJ




