Náš školní výlet jsme odmávali ranním odjezdem směr Liberec s přestupem v HK. Cesta nám veselým štěbetáním rychle ubíhala a v 10.30 hod jsme již vstupovali do IQ Landie, kde začal náš hlavní cíl výletu. První kroky nás vedly do planetária, kde jsme zhlédli film Vesmírná Odysea, následovala podrobná prohlídka a prozkoumání všech nabízených atrakcí. Po 16. hodině jsme krátkou procházkou došli k našemu ubytování ve Sport Areně, kde nás uvítali výbornou večeří. Posilněni jsme se vydali využít sportovní areál, který byl součástí hotelu a každý si našel nějaké vyžití. Kluci se zabavili fotbalem a my dívky jsme si daly do těla na workoutu a zaběhaly si na atletickém stadionu. Dosyta vyřádění jsme z posledních sil po večerce malilinko pozlobili naše pedagogy 😊 a usnuli slastnými sny. Ráno začalo vynikající snídaní a slunnou procházkou na vlakové nádraží. Rozloučili jsme se po 14. hodině po příjezdu vlaku do RK.
Děkujeme za společně strávený čas, plný zážitků, smíchu a fyziky. Dívky z 8.B.

