SOUTĚŽE
Úspěchy našich žáků v soutěžích
říjen 2019 Logická olympiáda

10. místo - Marek Nosál
říjen 2019 Krajské kolo v přespolním běhu

3. místo - Cejpková K., Morávková Z., Zemánková V., Červinková L., Přikrylová M.
říjen 2019 Dopravní soutěž

6. místo - Kateřina Burketová, Lucie Sojáková, Ondřej Hejčl a Jakub Zuzánek
září 2019 Přespolní běh

1. stupeň - oba týmy 1. místo, Mateo Čiripo - 1. místo jednotlivci
2. stupeň - III. Kategorie chlapci 4. místo, dívky 2. místo, IV. kategorie dívky 1. místo, chlapci 2. místo
září 2019 Přespolní běh

Výsledky ZDE
Výsledky ZDE
Výsledky ZDE
Výsledky ZDE
Výsledky ZDE
Výsledky ZDE
Výsledky ZDE
Výsledky ZDE
červen 2019 Pohár starosty města Solnice - 1. místo

- Natálie Medvedyková, Nikol Gregorová, Karolína Šimková, Karolína Cejpková, Jessica Zakouřilová, Tereza Kráčmerová, Andrea Štěpánková, Veronika Zemánková, Zuzana Morávková, Jakub Matějíček, David Váňa, Lukáš Martinek, Jan Cichy, Tomáš Hofírek, Martin Morávek, Michal Čermák, Daniel Možnar, Štěpán Maidl
červen 2019 Žákovská liga v atletice

- 3 kola (Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Solnice)
- dívky - 2. místo
- chlapci - 3. místo
květen 2019 Minifotbal ZŠ kategorie III – 2. místo

V. Syrový, D. Horák, J. Koráb, J. N. Dostál, V. Samek, R. Zahradník, M. Zahradník, L. Kotyza, Y. Matyshinets a N. Olšavský
květen 2019 Atletika – Pohár rozhlasu

Výsledky ZDE
květen 2019 Okresní kolo turnaje ve vybíjené – 5. místo
květen 2019 Okresní kolo Soutěže mladých cyklistů – 4. místo

žáci 5. B Anna Schwengerová, Natálie Cyrulová, Marek Stiblík a Jakub Zaňka
květen 2019 Okresní přebor v atletice – dívky 2. místo, chlapci 3. místo

sestava: Medvedyková Natálie, Kráčmerová Tereza, Šimková Karolína, Jůdlová Kateřina, Gregorová Nikol, Zemánková Veronika, Cejpková Karolína, Morávková Zuzana, Zakouřilová Jessika, Martínek Lukáš, Nyč Adam, Matějíček Jakub, Čermák Michal, Plocek Martin, Maidl Šimon, Maidl Štěpán, Možnar Daniel, Váňa David
květen 2019 Odznak všestrannosti – krajské finále - 8. místo

- Anna Grebennikovová, Veronika Zemánková, Michaela Přikrylová, Lucie Červinková, Lukáš Kotyza, Jakub Matějíček, Jakub Zemánek, Jan Cichy
- jednotlivci – Michal Čermák, Jakub Zemánek, Tomáš Jandík, Karolína Šimková
- Kateřina Jůdlová – 4. Místo
- Jakub Matějíček – postup na MČR
květen 2019 Atletický čtyřboj mladšího žactva - okresní kolo

dívky - 2. místo
- Veronika Zemánková, Michaela Přikrylová, Lucie Červinková, Kateřina Štěpánková, Anna Vaněčková
chlapci - 3. místo
- Lukáš Kotyza, Nikolas Olšavský, Lukáš Seidl, Jakub Zemánek, Tomáš Jandík
duben 2019 Fyzikální olympiáda - krajské kolo

15. místo v kategorii E - Z. Tejkl, 9. B
duben 2019 Fyzikální olympiáda - okresní kolo

1. místo ZŠ - s gymnazisty celkově 4. místo, Z. Tejkl, 9. B, postup do krajského kola
duben 2019 Okresní kolo ve volejbale

4. místo - sestava: Ungerová Anna, Mazúchová Pavlína, Sýkorová Eliška, Zábrodská Terka, Jůdlová Kateřina, Janovcová Marie, Šimková Simona a Gregorová Nikola
duben 2019 Odznak všestrannosti - okresní kolo

1. místo - - Zuzana Morávková, Veronika Zemánková, Michaela Přikrylová, Lucie Červinková, Lukáš Kotyza, Jakub Matějíček, Ondřej Preclík, Jan Cichy
- postupy jednotlivců – Michal Čermák, Jakub Zemánek, Tomáš Jandík, Kateřina Jůdlová, Karolína Šimková, Vanesa Štěpánová
duben 2019 Minifotbal IV. kat. - okresní kolo

3. místo - Jakub Matějíček, Adam Ferebauer, Lukáš Martinek, Ladislav Gunar, Michal Čermák, Michal Matoušek, Martin Plocek, Lukáš Kotyza, Nikolas
březen 2019 Krajské finále v halové kopané

4. místo - sestava: Michal MATOUŠEK, Jakub MATĚJÍČEK, Martin PLOCEK, Michal ČERMÁK, Adam FEREBAUER, Lukáš MARTINEK, Ladislav GUNAR
březen 2019 Basketbal - okresní kolo

2. místo - Jakub Matějíček, David Váňa, Ondřej Kalina, Adam Ferebauer, Adam Hošák, Adam Nyč, Lukáš Martinek, Martin Hanzlík
leden 2019 Krajské kolo přeboru škol Královéhradeckého kraje v šachu

7. místo - Zdeněk Tejkl z 9. B, Jan Koplic a Marek Nosál z 8. A, Matěj Resl z 8. C, Lukáš Tejkl ze 7.B a Elen Hetfleischová z 5. A