AKTUALITY
OVOV 2017

Odznak všestrannosti olympijských vítězů – to si máte představit pod zkratkou OVOV. Soutěž, která se koná pod patronací Českého olympijského výboru, měla v letošním krajském kole velmi silné zastoupení žáků 1. stupně naší školy. Skvělými výkony se blýskli z pátých tříd: Veronika Zemánková, Žaneta Malá, Johana Ludvíková, Melisa Štěpánová, Ondřej Martinek, Ondřej Preclík, Lukáš Seidl, Eduard Linhart, Štěpán Zemánek a Tomáš Dufek. Ve svých věkových kategoriích většina z nich postupuje do krajského kola – budeme držet pěsti! Děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme hodně sil!

Žáci druhého stupně soutěžili v osmičlenném družstvu a zároveň dalších 8 jednotlivců. Podali skvělé výkony, a tak do krajského kola soutěže 23. 5. 2017 v Hradci Králové postoupilo nejen družstvo sportovců z 1. místa, ale reprezentovat školu bude i řada jednotlivců.

Rozhodně je třeba poděkovat všem, neboť byli skutečně disciplinovaní, povzbuzovali se navzájem a báječně si celé sportovní dopoledne užili. Jejich učitelé je výborně připravili a věnovali se jim, povzbuzovali je k co nejlepším výkonům. Rozhodčími byli učitelé tělocviku ZŠ RK Masarykova a paní Marvanová, jejich asistenty pak žáci 9. A a několik žáků 9. C. Nad všemi bděl David Novotný z OVOV. Soutěžilo přes 100 žáků ze základních škol Lično, Javornice, Rokytnice v OH, Týniště n. Orl., Solnice, RK Javornická a RK Masarykova.

Děkujeme všem účastníkům a přejeme hodně radosti z pohybu, hodně úspěchů v dalších kolech soutěží!

KS, Po
fotogalerie