Návštěva z OKA

Hodiny angličtiny nemusí být pouze o sezení v lavici a biflování se gramatiky a nových slovíček. Občas je dobré, když se do výuky zapojí i něco netradičního a pro žáky zajímavého. A právě něco takového se nám podařilo v minulých dnech.

Do naší školy na celý týden zavítali dobrovolníci z OKA. Bradley a Rebekah pracovali se žáky v hodinách angličtiny velice zábavným a jiným způsobem, než jsou běžně zvyklí. Všichni se museli soustředit na probíhající aktivity a být stále ve střehu. Dozvěděli se něco nového nejen o životě Bradleyho a Rebeky, ale i o sobě navzájem. Všechny aktivity, které byly v hodinách použity, byly zábavné, ale také si díky nim všichni zopakovali některé gramatické jevy a hlavně, všichni museli mluvit pouze anglicky!

Velice děkujeme Bradleymu a Rebece za vstřícný přístup a budeme se těšit na další spolupráci nejen s nimi, ale i s dalšími z OKA.

Fa