Pohádky pro předškoláky

Druhé lednové úterní odpoledne patřilo na pavilonu ZŠ RK Masarykova poslednímu setkání předškoláků před samotným zápisem do 1. třídy. Na děti se těšily paní učitelky Ivana Berková, Marcela Ježková a Tereza Macháčková. Každá si připravila nějakou pěknou pohádku, se kterou s dětmi pracovaly. První pohádka byla o zvířátkách a jejich domečku, druhá pohádka o třech medvědech a tu třetí, O královně Koloběžce, nacvičili žáci 5. C.

Každá pohádka byla jiná a pokud se zašli podívat na práci svých dětí i jejich rodiče, výborně se bavili i oni. Moudrost pohádek je nadčasová a ve spojení s dětskými úvahami a řešeními vznikaly humorné situace, s nimiž si ale musely paní učitelky vždy poradit. A zvládly to vždy na jedničku.

V pátek 15.1.2016 jsme připraveni přivítat všechny zájemce o zápis do 1. třídy na naší škole v době od 13:00 do 18:00 hodin. Budeme se těšit na setkání s vámi!

Radka Polívková, ředitelka školy