Jak se vánoční výzdoba stala soutěží

V předvánočním čase se všichni chystáme na příchod Ježíška. A aby nám to čekání lépe ubíhalo, zdobíme si i třídy, aby nás to i v té škole více bavilo.

Třídy 7. A a 8. B to tento rok pojaly s trochu větším gustem a rozhodly se uspořádat soutěž o „hezčí“ vánoční výzdobu svých tříd. Když se ale začaly objevovat omotané řetězy i na klice od třídy, už jsme museli žáky trochu krotit.

O vítězi mezitřídního klání rozhodovala nezávislá porota naší paní zástupkyně a paní ředitelky, které se ale nakonec nedokázaly rozhodnout – obě výzdoby mají totiž něco do sebe a o vítěze vlastně nakonec ani tolik nešlo. Vše, co se týče Vánoc, by přeci mělo být hlavně pohodové.

Na závěr celého vánočního veselí natočili zástupci obou tříd vánoční pozdrav na motivy písně z anglické hodiny. Přijměte tedy naše přání a užijte si Vánoce mezi svými blízkými a přáteli.

Odkaz na vánoční pozdrav: zde.

Radka Csibriová, Hana Marková