Vánoční výstava v OKU

Ačkoliv to za oknem tak nevypadá, advent je v plném proudu. Peče se cukroví, maminky uklízí a děti už se nemohou dočkat, jestli pod stromečkem najdou jejich vysněný dárek. Abychom jim tuto předvánoční dobu zpříjemnili, většina tříd navštívila a nebo se teprve půjde podívat na vánoční výstavu, kterou pro ně připravily dobrovolnice z OKA.

Při této příležitosti se žáci seznámí s vánočními zvyky, které se dodržují v jiných státech, zazpívají si koledy a něco pěkného vyrobí. Všechny tyto aktivity májí ve své režii Nadine a Emílie z Dánska a Belgie. Pro děti je to výzva, protože celý program je veden v angličtině. Všichni zde mohou zužitkovat své znalosti z hodin anglického jazyka a zjistit, jestli ta jejich angličtina opravdu „funguje“ tak jak má :-) .

Fa