Předškoláci ve školní družině a na koncertě Koťat

Třetí setkání s předškoláky na pavilonu se odehrálo ve zcela pohádkovém duchu. První částí budoucí školáčky provedli Jeníček s Mařenkou a noblesní komtesy. Pobavené byly nejen děti, ale i jejich rodiče. Předškoláci si přitom vyzkoušeli řadu motorických cvičení a dovedností, počítání a hádali pohádky podle písniček. Od Jeníčka a Mařenky dostali slaďounké perníčky a komtesy je obdarovaly omalovánkami a vánočními stromečky.

Ve druhé části setkání jsme se všichni shromáždili v připraveném hledišti, abychom mohli vyslechnout malý koncert zpívajících Koťat pod vedením Kamily Hájkové a za doprovodu Tomáše Havlína. Písničky inspirované pohádkami všechny bavily, děti pozorně poslouchaly a odměňovaly zpěváky potleskem. Koťata byla jako vždy báječná a patří jim velikánský dík za to, že nás přišla svým vystoupením potěšit.

Všem předškoláčkům přejeme krásné Vánoce. Řada z nich pod stromečkem nalezne tu nejkrásnější školní aktovku a určitě plno pěkných dárků. Dnes si domů odnesli i své keramické zvonečky, které sami vyráběli v naší keramické dílně a opravdu se jim všem velice povedly. Budeme se na všechny těšit opět po Vánocích, kdy se sejdeme v naší tělocvičně.