Předškoláci zahájili

Je to neuvěřitelné, jak to letí. První školní čtvrtletí je za námi a my jsme se začali setkávat s dalším ročníkem předškoláků. Děti, které půjdou letos k zápisu do 1. třídy, tak měly možnost prvního setkání na pavilonu ZŠ RK Masarykova. Úterní podvečery patří totiž již několikátým rokem malým tvořivým dílničkám ve školním prostředí pod vedením našich učitelů.

Budoucí školáci zavítali do keramické dílny, kde si vlastnoručně vyrobili vánoční zvoneček, zazpívali si, zatančili a také kreslili v duchu pohádky Tři oříšky pro Popelku. Vše se vydařilo, tým učitelů měl všechno pěkně připravené a živě besedovali i s rodiči v naší malé improvizované kavárničce.

Za týden se sejdeme ve školní jídelně, kde budou mít možnost všichni ochutnat dobroty, které nám zde každý den připravují k obědu. Určitě si to nenechte ujít!

Radka Polívková, ředitelka školy