Sportovní den v bazénu RK

Vloni jsme poprvé připravili sportovní den pro žáky 2. stupně v rychnovském bazénu. Akce sklidila mimořádný ohlas u žáků i učitelů, a tak jsme fandili našim plavcům, aby se jim dařilo v Plavecké lize. Stalo se. I letos tedy získala naše škola slevu na vstupném, což je samozřejmě velice příjemná záležitost.

Každá třída soutěžila ve dvou blocích. Jeden probíhal v bazénu, kde jednotlivci plavali na čas v 25 m dlouhých drahách. Dále soutěžily jednotlivé třídy mezi sebou v rámci ročníku. Jednalo se o plaveckou štafetu, výdrž pod vodou a hru vodního póla. Relaxační část probíhala v prostorách tobogánu, vířivky a divoké řeky.

Další blok se odehrával na umělé trávě, kde byly připraveny mezitřídní soutěže formou hravých štafet a přetahování lana. Celé dopoledne probíhalo přesně podle harmonogramu, všichni účastníci dodržovali pravidla, sportovní den se skutečně vydařil. Gratulujeme všem vítězům, ale tleskáme za odvahu a bojovnosti i těm poraženým a budeme se těšit na nějakou podobně příjemnou společnou školní akci. Naše slova jistě potvrzují i fotografie ze sportovního dne.

fotogalerie: Sportovní den - štafety
fotogalerie" Sportovní den - bazén 2015