Vánoční basket 2022

Po nucené odmlce se vracíme zpátky k osvědčeným tradičním akcím, mezi které rozhodně patří vánoční turnaj v basketbalu, kdy se do zápolení pustí výběr žáků 9. ročníku proti statečným pedagogům, které letos podpořil i pan školník.

V hale rychnovské průmyslovky se sešel celý druhý stupeň, abychom fandili hráčům košíkové. Přestávky vyplnila skvělá taneční vystoupení 9. C, 9. A a hudební program 8. A.

Po lítém boji basketbalistů (vyhráli dospěláci) se rozeběhly soutěže ve dvojtaktech v rámci každého ročníku. Třídní učitelé převzali ceny pro své třídy a na závěr došlo na společný zpěv vánoční písně, což mělo tu správnou atmosféru společného souznění.

Snad můžu za všechny napsat, že jsme si tuto sportovně kulturní záležitost zase po letech užili a všem přejeme krásné, pohodové Vánoce!

Radka Polívková, ředitelka školy