Besídka 4.C

Naše třída se letos rozhodla pro třídní besídku. A když už, tak už. Pojali jsme to poněkud netradičně. Jelikož díla z našich hodin výtvarné výchovy jsou opravdu vydařená, naše besídka se ve čtvrtek 23. 6. stala vernisáží těchto prací. Děti si vyzkoušely vše, co k takové akci patří. Připravily pozvánky, pozvaly hosty z řad rodinných příslušníků, vytvořily jejich seznam, připravily občerstvení, do třídy nachystaly stolečky, slavnostně je nazdobily a před samotnou besídkou si rozdělily mezi sebe úkoly. Tu uvaděčky, tu hostesky, obsluha, příprava jídla a nápojů. Každý měl co dělat. Ano, samozřejmě k takové vernisáži patří i kulturní program. A ten měl jedno společné téma – obrazy, které visely po celé třídě. A povedlo se. Zpívalo se, vyprávělo se, tančilo se a hlavně – usmívalo se. Vše se snědlo a vypilo. Co víc jsme si mohli přát. Věřím, že spokojeni byli všichni – žáci 4.C i rodiče, sourozenci, babičky i dědečkové…. Tak třeba zase za rok... M.L.

M.L.