Pasování na čtenáře žáků 1.A a 1.B

Protože už jsme zkušení školáci, spoustu jsme se toho dozvěděli a naučili, byli jsme přizváni do knihovny k pasování na čtenáře. Nic není v životě zadarmo, takže i tentokrát jsme museli prokázat svůj um. Písmena i čtení vět či jazykolamů jsme zvládli téměř bez ztráty kytičky. Pak přišlo čtení s porozuměním. Otázky byly chvílemi záludné, ale nedali jsme se. Po splnění všech úkolů došlo na slavnostní pasování každého z nás na čtenáře. Od Lucíka a Janíka jsme dostali diplom a od paní učitelky kráááásnou knížku „Dubánek a tajný vzkaz“. Je to velice vzácná kniha. Nedá se totiž nikde koupit ani půjčit. Měli jsme možnost ji získat pouze my, letošní prvňáčci. Už se těšíme, jak si ji o prázdninách přelouskáme.

1.A a 1.B