Vánoční basketbal v červnu

Za poslední roky není nic, jak bývávalo. Některé osvědčené akce a aktivity si ovšem nechceme nechat ujít a snažíme se obnovit dobré tradice. Žáci devátých ročníků se těšili na vánoční turnaj v basketbalu. Turnaj nebylo možné uskutečnit dle původního plánu a přesunul se na konec školního roku.

Ve čtvrtek 23. 6. 2022 se po dopoledním sportovním dnu 2. stupně sešli žáci 9. ročníku v tělocvičně na pavilonu k utkání výběr žáků proti týmu učitelů:

- učitelé: J. Novotná, J. Vokoun, T. Kasper, P. Jelen, R. Jehlička

- žáci: J. Beránek, T. Jandík, O. Ochoc, A. Hejl, J. Červený, J. Koráb, Y. Matishynets, M. Zahradník

Odpolední sportovní akce se vydařila. Cílem bylo splnit to, co jsme deváťákům slíbili. Žáci podali výborný výkon a byli odměněni dlouhým potleskem. Velké poděkování patří všem učitelům, kteří se podíleli na realizaci této akce.

Radek Jehlička