Expedice Borneo

Po delší odmlce jsme se velmi rádi opět zúčastnili promítání Kateřiny a Miloše Motani – Kouzelná planeta. Všechna oddělení školní družiny se vypravila na Expedici Borneo. Na ostrov, kde v deštném pralese žije plno zajímavých zvířat: nosaté opice, orangutani, létající veverky, trpasličí sloni, mořští hadi, nártoun s velkýma očima, obojživelné ryby, medvěd malajský a spousta dalších. Měli jsme i zážitek z koncertu, který nám připravili cikády. Pak jsme se zaposlouchali do bubnů pralesa a zvuků starých nástrojů a obdivovali bornejské tance. Po promítání přišla na řadu tradičně soutěž pro děti a drobné nákupy upomínkových předmětů, které dětem připomenou zajímavou podívanou z dalekých míst naší Země.

JK