Revitalizace odborné učebny chemie

Jsme rádi, že můžeme chodit do školy. Poslední dva roky nám ukázaly, že to nemusí být jistota. Kromě běžné výuky se stále něco vylepšuje, připravují novinky.

Na hlavní budově jsme uskutečnili obnovu prostředí pro práci především v hodinách chemie. Učebna dostala nové skříně pro uložení pomůcek, prostor pro laboratorní práce a nejrůznější pokusy s novým mycím centrem. Celá místnost se prosvětlila a opticky zvětšila. Učitelky chemie mají velkou radost a čeká je stěhování mnoha pomůcek z kabinetu na nové místo, kde je budou mít žáci na očích a takzvaně „po ruce“.

Ve škole se stále něco vylepšuje, upravuje. V minulých dnech probíhaly například opravy na střeše na historické budově. Jedná se o nikdy nekončící proces.