Změna třídní učitelky

Už nadpis napovídá, že jednu třídu potkala velká změna. Změna radostná i smutná. Paní učitelka Lucie Hamanová bude maminkou, a tak odchází z naší školy (doufáme, že dočasně) nejen skvělá učitelka matematiky, tělocviku a francouzského jazyka, ale především oblíbená třídní učitelka.

Třída 8. A získává „náhradou“ novou třídní učitelku Ivanu Frýzkovou, která u nich učí český jazyk, a tak se již dobře znají. Sehnat v polovině školního roku nového učitele, navíc matikáře, to je dnes opravdu nemožná věc, a tak jsme museli provést řadu organizačních změn i v několika dalších předmětech a rozvrzích. Snad se od 7. 2. 2022 rozjedeme v novém režimu bez větších problémů.

Paní učitelce Hamanové přejeme především hodně zdraví a štěstí, vždy se na ni budeme ve škole těšit. Třída 8. A to zvládne!

Radka Polívková, ředitelka zš