Slavíme

Po několika měsících různých nových forem vyučování se vracíme opět k normálu. Děti začaly pravidelně navštěvovat školu. Tak proč se neradovat! Jednou z radostí je oslava Mezinárodního dne dětí. Paní učitelky připravily zábavnou „Pohádkovou cestu“ kolem budovy školy s 19 zastaveními. Děti měly možnost uplatnit svoje znalosti z klasických pohádek. Čekal na ně také kvíz, malování na chodník nebo krátká vycházka do okolí školy. Zajímavou aktivitou bylo i poznávání květin, které rostou na louce nebo na zahradě.

Máme radost, že jsme zase spolu. Doslova blázníme radostí a tak paní učitelky připravily červnové „Bláznivé středy“. První z nich máme za sebou. Byla to středa „Bláznivých ponožek“. Všichni, děti i zaměstnanci, přišli do školy v barevných bláznivých ponožkách – velké, malé, pruhované, puntíkované, jaké kdo chtěl. Velkým hitem jsou i ponožky, na každé noze jiná, od nejmenované firmy. Však víte….. I na toto téma vznikl kvíz z matematiky a českého jazyka.

Ani to však není vše. Na atletickém stadionu nás čekala ukázka výcviku dravých ptáků. Bylo vidět, že i pořadatelé se těšili. Přivezli velké množství svěřenců. Při poutavém vyprávění o jejich životě jsme zažili dobrodružství. Jeden orel uletěl. Udělal si výlet s prohlídkou našeho města.

Co nás ještě čeká? Den bláznivých brýlí, Květinový den a Den netradičních pokrývek hlavy.

Není radost chodit do školy?