Den dětí 2021

Malí, velcí, tlustí, tencí, kluci, holky, dětičky… všichni jsme si užili svátek dětí. Po dlouhých měsících „onlinovky“ jsme se venku na čerstvém vzduchu prošli pohádkovou stezkou. A nemyslete, nebylo to úplně jednoduché, museli jsme odpovědět na 19 pohádkových otázek a vyluštit tajenku.

Dopoledne měla každá třída ještě svůj program. Zdolána musela být například „poznávačka“ rostlin, tělo rozhýbáno při aktivitách na hřišti, malovalo se na chodník, užívali jsme si procházek, sportovních her…. No a JASNĚ, zmrzky!!!

Mnozí žáčci a žáci se odpoledne ke škole vrátili s rodiči, mladšími sourozenci i kamarády. Všichni jsme si pohráli a odměna z pohádkové truhly i balonek potěšily. Bylo nám spolu fajn! Děkujeme, že jste přišli.

učitelky z pavilonu

fotogalerie dopoledne