Vážení rodiče,

v týdnu od 23. 11. do 27. 11. budeme dle nařízení vlády vyučovat prezenčně žáky 1. a 2. ročníku.
Žáci mají možnost využít i ranní družinu, která bude organizovaná zcela homogenně, tedy každá třída má svoji družinovou skupinu dopoledne i odpoledne.
Děti potřebují do školy alespoň 2 roušky a prosíme o vrstevnaté oblečení, aby nenastydly, když se průběžně stále větrá.
Ranní družina začíná v 6:45 h a odpolední končí v 16:00 h.

Ostatní žáci pokračují v distanční výuce.
Od pondělí 30. 11. 2020 se situace bude pravděpodobně měnit.
Do školy nastoupí všichni žáci 1. stupně a 9. ročníku + 1. skupina (6. A, 6. B, 6. C, 8. A, 8. B).
V tomto týdnu (30. 11. - 4. 12.) bude pokračovat distanční výuka pro žáky 7. A, 7. B, 7. C, 8. C a 8. D.
Jednáme se školní jídelnou ohledně organizace stravování a v příštím týdnu zveřejníme případné úpravy rozvrhů i pokračování výuky v prosinci.

vedení školy