Planeta bez vody

V minulém školním roce se žáci 4. A zapojili do výtvarné soutěže, kterou vyhlásila firma AQUA servis, s názvem „Planeta bez vody“. Protože se situace v celé společnosti zkomplikovala, došlo k vyhlášení výsledků až na začátku letošního školního roku. A tak se stalo, že se dnes již žáci 5. A dozvěděli, že zvítězili. Celá třída měla obrovskou radost. Do práce se totiž zapojili všichni žáci, je to kolektivní úspěch. Na naši „planetu“ se můžete zajít podívat do Městské knihovny v Rychnově nad Kněžnou ve dnech 9. 10. – 6. 11. 2020.

Na oslavu vítězství jsme si připravili malé občerstvení, připili dětským šampaňským. Hlavní cenou byl totiž finanční obnos, který chceme použít na školní výlet. Chystáme se do Prahy, snad nám to vyjde.