Konec školního roku 2019-20

Letošní školní rok byl zcela jiný než všechny, co jsme kdy zažili. Ani jeho závěr neprobíhal tradičně. Dlouho jsme čekali na pokyny z mšmt, abychom určili to nejlepší datum pro vydávání vysvědčení a rozhodli, zda uskutečníme oblíbené loučení s deváťáky. Nakonec jsme zvládli vše. Vysvědčení si žáci 1. - 8. ročníku vyzvedli v pátek 26. 6. ráno a rodiče mají možnost ještě převzít ta nevyzvednutá v pondělí 29. 6.
S jednotlivými třídami 9. ročníku jsme nazkoušeli vyřazování v krásné Růžové zahradě zámeckého parku. Předpověď počasí ovšem varovala, a tak v pátek dopoledne padlo konečné slovo - vyřazování se uskuteční přímo na zámku v Růžové salla terreně. Využili jsme nácvik z parku a spoléhali všichni vzájemně na sebe. Jak se ukázalo, rozhodnutí to bylo výtečné, protože z nebe chvílemi skutečně padaly provazy vody a to by účesům a krásným šatům slečen a mladých pánů neprospělo.
Všechny tři malé slavnosti proběhly důstojně a já bych chtěla ještě jednou poděkovat všem rodičům, kteří s námi spolupracovali a můžou být na své děti pyšní. Děkuji též panu starostovi Janu Skořepovi a paní místostarostce Janě Drejslové, kteří žáky i rodiče pozdravili a společně s námi jim přáli vše nejlepší do nové životní etapy.
Školní rok 2019-20 se uzavírá. Byl to rok jiný a pro většinu z nás velmi náročný. Přeji všem krásné léto, hodně pohody, sluníčka a zážitků, abychom se v září setkali s chutí do nové práce.

Radka Polívková, ředitelka školy

fotogalerie od V. Kubíčka