Přijímací zkouška do 6. třídy pro talentované žáky - info

Dobrý den,
posíláme předběžné informace k přijímací zkoušce do 6. třídy pro talentované žáky.
Přijímací řízení se bude konat ve čtvrtek 11. 6. 2020 v 8:30 hod. v hlavní budově ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 (proti poště).
Přijímací zkoušky proběhnou za mimořádných hygienických opatření, se kterými budete seznámení mailem a najdete je na našich webových stránkách první červnový týden.
Uchazeči si s sebou vezmou psací potřeby. Obsahem zkoušky bude vědomostní test z matematiky, českého jazyka a angličtiny. Testování žáků bude ukončeno cca v 10:15 hodin. Výsledky přijímacího řízení budou anonymně pod přidělenými kódy umístěny na www stránkách školy (www.zsrychnov.cz) a vyvěšeny do tří pracovních dnů na budově školy.
Mgr. Radka Polívková, ředitelka školy