Přespolní běh v Solnici

S přicházejícím podzimem jsme již tradičně dostali pozvánku na soutěž v přespolním běhu. Na 1. stupni jsme dali dohromady týmy chlapců i děvčat z pátých tříd a v pátek 20. 9. jsme vyrazili směr Solnice. Na místě už nervózně přešlapovaly děti z dalších dvanácti škol. Každý závodník dostal své číslo a po hromadném startu a úspěšném doběhnutí do cíle jsme s napětím očekávali, jak se naše družstva umístí. I když naši reprezentanti moc toužili po umístění na „bedně“, sami nečekali, že si oba týmy domů povezou zlato. Třešničkou na dortu bylo první místo za jednotlivce pro Matea Čiripa.

I druhý stupeň v konkurenci obstál na výbornou, ve III. Kategorii (6. – 7. ročník) obsadili chlapci 4. místo, dívky 2. místo a ve IV. kategorii (8. – 9. ročník) byly dívky zlaté a chlapci vystoupali na příčku stříbrnou.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za bojovnost a skvělou reprezentaci školy!

TM a LH