Okresní přebor v atletice

V pondělí 6.5.2019 se vybraní žáci 7. – 9. ročníku zúčastnili 1. kola okresního přeboru družstev v atletice, a to na nově zrekonstruovaném stadionu v Kostelci nad Orlicí. Závodu se zúčastnily další 3 školy a v jejich konkurenci žáci „z Masaryčky“ zdatně obstáli. Ve většině disciplín obsadili naši jednotlivci medailové pozice. V součtu se družstvo dívek umístilo na 2. místě se ztrátou pouhých 20 bodů na první pozici. Družstvo chlapců obsadilo 3. místo. Děkujeme za reprezentaci školy, jmenovitě: Medvedyková Natálie, Kráčmerová Tereza, Šimková Karolína, Jůdlová Kateřina, Gregorová Nikol, Zemánková Veronika, Cejpková Karolína, Morávková Zuzana, Zakouřilová Jessika, Martínek Lukáš, Nyč Adam, Matějíček Jakub, Čermák Michal, Plocek Martin, Maidl Šimon, Maidl Štěpán, Možnar Daniel, Váňa David.

L. Hamanová